Set pohárov na víno Diamond, crystalite, objem 6x 200 ml

Kód produktu:
C1KD27-99T41-200
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Čirý crystalite
Objem:
6x 200 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
40,66 €
Set pohárov na víno Diamond, crystalite, objem 6x 200 ml

Set pohárov na víno Diamond, crystalite, objem 6x 200 ml

Úplne netypické prevedenie pohárov na víno s objemom 200 ml, ktoré okamžite zaujme každého. Jedná sa o výrazne dekorované poháre s hrubostenným sklom, kde váha jedného pohára je úctyhodných 0,52 Kg. Dookola je celkom 60 pravidelných štvorcových segmentov, ktoré majú evokovať brúsené diamanty. Zvnútra je pohár krásne hladký. Výška pohára je 19,5 cm, priemer podstavca je 7 cm a priemer hornej časti pohára je 7,5 cm. Pohárik je vyrobený z ekologického bezolovnatého krištáľu, kde pri výrobe boli nahradené olovnaté zložky inými ekologickejšími zložkami s prímesou titánu a vďaka nemu získavajú poháre veľmi podobných vlastností ako by sa jednalo o klasický olovnatý krištáľ.

Poháre na víno Diamond ponúkame v celom sete 6 kusov v originálnej krabičke od výrobcu. Uvedená cena na našom obchode je za celý set, teda za všetkých 6 kusov. Darčeková, modrá krabička má rozmer 25x20,5x16,5 cm a má váhu cez 3 Kg.

Kolekcia Diamond patrí k najpredávanejším a najúspešnejším kolekciám z bezolovnatého krištáľu. Odporúčame poháre vhodne doplniť niektorým z ďalších výrobkov Diamond. K dispozícii sú vázy, misy, poháre na vodu, poháre na whisky, džbány a fľaše.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie