Misa Diamond, bezolovnatý crystalite, priemer 280 mm

Kód produktu:
C6KE30-0-99T41-280
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Priemer:
280 mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
3,8 kg
43 €
Misa Diamond, bezolovnatý crystalite, priemer 280 mm

Misa Diamond, crystalite, priemer 280 mm

Misa Diamond je pravidelného polkruhového tvaru s diamantovým vzorom. Štvorcové diamantové segmenty sú umiestnené v štyroch radoch a dvadsiatich stĺpcoch. Misa má teda 80 týchto diamanty pripomínajúce segmenty. Dno je hladké, zospodu vypuklé dovnútra a má priemer 9,5 cm. Vrchná a zároveň najširšia časť misy má priemer 28 cm a na výšku má misa Diamond 14 cm. Vnútro misy je krásne hladké čo je praktické na čistenie. Misa váži 3,8 Kg.

Misa Diamond je z crystalite, čo je bezolovnatý krištáľ, v ktorom sú olovené zložky nahradené inými bezolovnatými zložkami, pričom vlastnosti sklenených výrobkov majú prakticky totožné vlastnosti a to ako lomu svetla, zvonivosti, tak aj hustotou a váhou samotnej skloviny. Misu Diamond 280 mm zasielame v originálnej kartónovej krabici s logom výrobcu o rozmere 29x29x16 cm. Misu dodávame balenú v hodvábnom papieri a prebalenú bublinkovú fóliu pre maximálnu ochranu počas prepravy tovaru.

Misu Diamond 280 mm môžete skvele kombinovať s ďalšími výrobkami radu Diamond, napríklad s vázami, fliaš, džbánom, či pohármi. Kolekcia Diamond je veľmi obľúbená a patrí k našim najpredávanejším kolekciám z bezolovnatého krištáľu.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie