Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 255 mm

Kód produktu:
C8KG31-0-99T41-255
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Výška:
255 mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
38 €
Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 255 mm

Váza Diamond, crystalite, výška 255 mm

Najnižšia váza z kolekcie Diamond s výškou 25,5 cm má priemer dna 7 cm. Smerom nahor sa priemer vázy rozširuje a to približne do polovice výšky a ďalej smerom nahor už má rovnaký priemer 13,5 cm. Vonkajšia strana vázy má veľmi výraznú reliéfnú úpravu s pravidelnými obdĺžnikovými segmentmi imitujúcimi diamanty, ktorých na váhe nájdete presne 60. Vnútorná strana vázy je krásne hladká, čo je veľmi praktické pri prípadnom čistení. Celá kolekcia Diamond je veľmi vydarená a patrí k najobľúbenejším dekorom z bezolovnatého krištáľu. Plná krása týchto výrobkov z edície Diamond sa potom prejaví na svetlejších miestach a predovšetkým pokiaľ na ne necháme dopadať slnečné lúče, kedy môžeme obdivovať nádherné odlesky a lomy svetla.

Váza Diamond je robustná a stabilná váza vyrobená z crystalite, čo je verzia krištáľovej skloviny bez použitia olovených zložiek. Vďaka novému zloženiu skloviny je dosiahnuté veľmi podobné vlastnosti ako u krištáľového skla. Navyše crystalite je o niečo tvrdšia a teda aj odolnejšia pred poškriabaním a rozbitím a možno ho umývať v umývačke riadu. Vázu Diamond zasielame v originálnej krabičke od výrobcu s rozmermi 26x15x15 cm. Každú vázu pred odosielaním kontrolujeme a taktiež navyše balíme do hodvábneho papiera a bublinkovej fólie, aby sme Vám zaistili 100% istotu doručenia nerozbitého výrobku.

Vázu Diamod 255 mm rozhodne odporúčame umiestniť do interiéru v kombinácii s iným výrobkom rovnakého radu Diamond, čím sa podčiarkne krása a elegancia diamantového vzoru. Všetky výrobky z kolekcie Diamond Crystalite je možné umiestniť do moderného aj tradičnejšie zariadeného interiéru.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie