Bezpečný spôsob balenia

Každú zásielku pre vás balíme s najvyššou starostlivosťou. Vďaka použitiu mnohých vrstiev výplní z rôznych materiálov docielime toho, že každý pohárik, váza či svietnik bude počas prepravy k vám odpočívať v krabici ako v bavlnke. Nezľaknite sa teda toho, že krabica bude neúmerne väčšia ako zasielaný produkt. Krištáľ je veľmi krehký, a preto potrebuje naozaj veľkú starostlivosť.

Krištáľový výrobok je vždy starostlivo vyplnený fixačnou výplňou. Tým zamedzíme tomu, aby sa produkt v krabici pri preprave pohyboval. Potom túto krabicu starostlivo obalíme nárazy tlmiacim materiálom a vložíme do druhej, väčšej krabice. Tiež túto krabicu ešte vyplníme tak, aby bola krabica s vaším tovarom stopercentne v bezpečí. Až potom sme s balením spokojní a vašu objednávku posielame k vám.

Pri balení používame spevnené kartónové krabice z päťvrstvovej vlnitej lepenky a starostlivo balíme kombináciou fixačných materiálov, ako sú bublinkové fólie, vzduchové vankúšiky a polystyrénové fixačné vankúšiky. Používame výhradne ekologicky nezávadné, recyklovateľné obalové materiály. Nami zvolený spôsob balenia krištáľu sme podrobili zaťažkávacím testom, aby sme nasimulovali aj veľmi hrubé zaobchádzanie s balíkmi a mali istotu, že krehký krištáľ bude vždy v poriadku doručený.

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie