Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 330 mm

Kód produktu:
C8KG31-0-99T41-330
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Číry crystalite
Výška:
330 mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 330 mm

Váza Diamond, crystalite, výška 330 mm

Všetky výrobky z kolekcie Diamond vynikajú skvelým elegantným dizajnom inšpirovaným práve brúsenými diamantmi. Veľkou výhodou tejto kolekcie je pomerne široký výber výrobkov, o ktoré môžete vždy svoju zbierku rozšíriť.

Váza Diamond 330 mm je zo všetkých váz tejto kolekcie najvyššia a tiež najelegantnejšia. Váza je vhodná predovšetkým pre vysoké kytice alebo jednotlivo rezané vysoké kvety. Váza je natoľko dekoratívna, že aj samotná váha bez kvetov bude úplnou dominantou vášho interiéru. Na výšku má vázu 33 cm, priemer dna je necelých 8 cm a vonkajší priemer vázy v hornej časti je necelých 14 cm. Aj napriek svojmu úzkemu tvaru je váza veľmi stabilná a to aj vďaka svojej váhe. Obdĺžnikové diamantové segmenty sú umiestnené v 6 radoch a 12 stĺpcoch.

Váza Diamond 330 mm je vyrobená z odľahčeného bezolovnatého krištáľu, nazývaného taktiež crystalite, kde sklovina neobsahuje žiadne olovené zložky, ktoré sú nahradené inými zložkami obsahujúcimi titán, vďaka ktorému získava výsledný výrobok takmer úplne rovnakých vlastností ako výrobky z krištáľovej skloviny.

Túto skvelú dizajnovú vázu dodávame v originálnom balení v kartónovej krabičke o rozmere: 35x14,5x14,5 cm. Vázy pred odosielaním vždy skontrolujeme a následne nad rámec balenia výrobcu balíme do hodvábneho papiera a bublinkovej fólie na zaistenie maximálnej možnej ochrany vázy pred rozbitím.

Veľmi odporúčame doplniť vázu niektorým ďalším výrobkom z radu Diamond, napríklad misou, džbánom, alebo len pohármi. Skvele potom vynikne elegancia a diamantový vzor.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie