Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 280 mm

Kód produktu:
C8KG31-0-99741-280
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Výška:
280 mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
40 €
Váza Diamond, bezolovnatý crystalite, výška 280 mm

Váza Diamond, crystalite, výška 280 mm

Váza Diamond 280 mm je jedna z troch váz vo svojej kolekcii. Jedná sa o pravidelnú vázu s okrúhlym pôdorysom. Váza sa odspodu smerom nahor rozširuje približne do polovice výšky a následne už udržuje rovnako široký priemer 14,5 cm. Priemer dna je necelých 8 cm. Z vonkajšej strany vázy sa opakujú obdĺžnikové segmenty inšpirované diamantmi, vnútorná strana vázy je potom hladká s jemnými reliéfmi. Či už do vázy dáte živú kyticu alebo necháte stáť vázu samo o sebe, vždy upúta pozornosť a stane sa dominantou Vášho interiéru. Ak navyše necháme na vázu dopadať slnečné lúče, môžete si užívať nádherné odlesky a pocit, akoby bola vaša váza posiata diamantmi.

Váza je vyrobená z bezolovnatého krištáľu, ktorý sa nazýva aj crystalite či crystallin, kde sú olovené zložky používané pri výrobe krištáľu nahradené inými zložkami na bázy titánu, vďaka čomu získa váza Diamond veľmi podobných vlastností ako krištáľová váza. Predovšetkým čo sa lomu svetla a zvonivosti týka. Naopak Crystalite je o niečo tvrdším materiálom ako krištáľ a je viac odolný proti poškriabaniu a je možné ho umývať v umývačke riadu. Vázu Diamond 280 mm dodávame v originálnej kartónovej krabičke o rozmere 29x16x16 cm. Každú vázu pred odoslaním kontrolujeme a navyše balíme do hodvábneho papiera a bublinkovej fólie, aby bola zaistená maximálna ochrana počas prepravy tovaru.

Kolekcia Diamond je pomerne rozsiahla a odporúčame vázu doplniť napríklad o misu, džbán či niektorý z vyrábaných pohárov.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie