Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 230 ml

Kód produktu:
C2KE38-0-99T41-230
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Objem:
6x 230 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
35,70 €
Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 230 ml

Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 230 ml

Elegantný a štýlový pohár na whisky, rum alebo jednoducho len na vodu či obľúbenú limonádu. Poháre sú číre, a preto sa hodia na akékoľvek prestieranie či príležitosť a vďaka svojmu vzhľadu dávajú punc luxusu a elegancie. Poháre Diamond majú 230 ml, na výšku majú 10 cm a priemer 8 cm. Váha jedného pohára je 0,4 Kg. Vonkajšia strana pohára má vylisované štvorcové výlisky napodobňujúce štruktúru diamantov, Jeden tento segment má rozmer 1,3x1,3 cm a nájdete ich na jednom pohári rovných 90. Krištáľový pohár Diamond je vyrobený z bezolovnatého krištáľu, ktorý sa taktiež označuje ako crystalite a má takmer totožný vlastnosti ako pravý olovený krištáľ.

Poháre zasielame vždy po 6-tich kusoch v originálnej papierovej krabičke o rozmere 25x16x11 cm. Poháre sú medzi sebou oddelené prepážkami. Pred odosielaním každý pohárik kontrolujeme a balíme do hodvábneho papiera a bublinkovej fólie, aby sme pre Vás zaistili vždy bezproblémové doručenie bez akéhokoľvek poškodenia.

Ak si kupujete poháre na whisky, rum či podobné likéry a liehoviny, odporúčame doplniť poháre fliaš so zátkou, alebo zakúpiť priamo darčekovo balený whisky set 1+6. Ďalšou možnosťou rozšírenia série Diamond sú misy, vázy, džbán, vysoké poháre na vodu, poháre na víno a poháre na sekt.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie