Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 260ml

Kód produktu:
C2KE38-0-99T41-260
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Objem:
6x 260 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
35 €
Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 260ml

Set pohárov Diamond, crystalite, objem 6x 260ml

Krásne a elegantné vysoké poháre, ktoré môžete použiť na vodu, malinovky, či na alkoholické long drinky. Poháre sa skvele hodia ako na každodenné použitie v domácnosti, tak aj na záhradnú párty, na terasu či k bazénu. Navyše ak necháte na poháre dopadať slnečné lúče, budú sa poháre trblietať a hádzať krásne farebné odlesky.

Pohár je z veľmi úspešnej a právom obľúbenej kolekcie Diamond, kde sú po vonkajších stranách výrobkov vylisované štvorcové či obdĺžnikové segmenty pripomínajúce diamanty. Vysoké poháre Diamond majú týchto diamantových segmentov presne 120 s rozmerom približne 1,5x1,5 cm, vnútorná strana pohára je potom dokonale hladká čo je praktické pri bežnom či každodennom použití pohárov. Poháre Diamond sú vyrobené z bezolovnatého krištáľu, tzv. crystalite, kde sú olovené zložky nahradené zložkami na báze titánu, vďaka ktorému získavajú poháre takmer totožné vlastnosti ako pravé krištáľové poháre, predovšetkým potom čo sa zvonivosti a lomu svetla týka. Poháre Diamond 260 ml sú vysoké 15 cm a majú priemer 7 cm po celej svojej výške. Váha jedného pohára je 0,5 Kg a celého balenia potom ľahko cez 3 Kg. Poháre dodávame v originálnom balení po 6-tich kusoch v kartónovej krabičke s logom výrobcu Crystal Bohemia s rozmermi 23x15x16 cm.

Poháre Diamond 260 ml je možné veľmi dobre kombinovať s nižšími pohármi vhodnými napr. na whisky, rum alebo napríklad len na vodu a ďalej s džbánom s objemom 1,25 l. Mimo pohára a džbán sú v ponuke vázy, misy, fľaša so zátkou, ale dokonca aj poháre na víno a sekt.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie