Set Whisky Diamond 1+6, bezolovnatý crystalite

Kód produktu:
C99999-9-DIAMOND-000
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Objem:
700 ml + 6x230ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,3 kg
90 €
Set Whisky Diamond 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Diamond 1+6, bezolovnatý crystalite

Set Whisky Diamond 1+6, crystalite

Whisky set Diamond obsahuje jednu fľašu a 6 whisky pohárov. Fľaša Diamond má kruhový pôdorys s priemerom 9,5 cm. Fľaša so zátkou je vysoká 27 cm a bez zátky 20,5 cm a má objem 700 ml. Zátka má okrúhly tvar s náznakmi malých plôšok, ktoré majú evokovať vybrúsený diamant. Samotná zátka váži takmer 400 g. Fľaša má dookola veľké množstvo pravidelných segmentov, ktoré tiež majú napodobňovať diamanty. Tento diamantový efekt je potom viac viditeľný v momente, keď sa fľaša naplní rumom, whisky, likérom, či inou farebnou liehovinou. Fľaša so zátkou váži 2,3 Kg.

Poháre Diamond na whisky majú objem 230 ml. Priemer pohára je 7 cm a na výšku majú 10 cm. Váha jedného pohára je 0,4 Kg. Poháre vyzerajú úplne fantasticky, nech si do nich dáte whisky s kockou ľadu, rum, alebo len vodu. Pri intenzívnejšom svetle či slnečných lúčoch vytvárajú krásne farebné odlesky.

Whisky set Diamond 1+6 je dodávaný v modrej darčekovej kartónovej kazete, kde má každý pohár, fľaša i zátka svoj priestor. Pred odosielaním zásielky vždy každý pohár, fľašu i zátku prebaľujeme jemným baliacim papierom a následne bublinkovú fóliu, aby sme všetky komponenty maximálne zafixovali a zaistili preto najmenšiemu pohybu, vďaka čomu Vám tovar príde nepoškodený. Pokiaľ kupujete tento set ako darček, potom je samozrejme možné tento prebaľovací materiál pred darovaním odstrániť. Darčeková kazeta má rozmery 36x31x11 cm a váhu približne 4,7 Kg.

Kolekcia Diamond je vôbec najúspešnejšia a najobľúbenejšia kolekcia z číreho crystalite. Výrobky z kolekcie Diamond majú veľmi vydarené prevedenie, je možné ich používať na bežné použitie a zároveň majú istý punc luxusného tovaru. Kolekcia Diamond Crystalite zahŕňa okrem fľaše a pohárov (ktoré je možné tiež zakúpiť samostatne) vázy, misy, džbán, vysoké poháre aj poháre na víno.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie