Set Whisky Quadro 1+6, bezolovnatý crystalite

Kód produktu:
C99999-9-QUADRO-000
Dostupnosť:
Skladom 2 ks
Dekor:
Quadro
Farba:
Číry crystalite
Objem:
850 ml + 6x 340 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,1 kg
70,41 €
Set Whisky Quadro 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Quadro 1+6, bezolovnatý crystalite

Set Whisky Quadro 1+6, crystalite

Whisky set Quadro obsahuje jednu fľašu a 6 pohárov na whisky. Ide o jednoduchú fľašu so štvorcovým pôdorysom o rozmere 10,5x10,5 cm, ktorá sa smerom nahor stáča do ľava, kde vytvára takmer guľatý tvar. Taktiež zátka sa stáča odspodu nahor smerom doľava. Fľaša je vysoká 28 cm vrátane zátky, bez zátky 21,5 cm a váha 2,1 Kg.

Pohár Diamond na whisky má objem 340 ml, má štvorcový pôdorys s rozmerom 6,5 x 6,5 a horný okraj pohára, ktorý je takmer guľatý má priemer 9 cm. Pohárik na výšku má 9,5 cm a váži takmer 400 g. Ako poháre, tak fľaša sa veľmi dobre držia v ruke.

Whisky set Diamond dodávame v modrej darčekovej kazete z kartónu s logom výrobcu. Každý komponent zo setu má v kazete svoj priestor. Pretože nám veľmi záleží na tom, aby tovar bol vždy a za všetkých okolností doručený nepoškodený, balíme ako poháre, tak fľašu aj zátku do jemného, hodvábneho papiera a do bublinkovej fólie a starostlivo s bublinkovou fóliou vyplníme všetok voľný priestor v kazete. Tým zaistíme maximálnu fixáciu tovaru a jej neporušenosť.

Kolekcia Quadro od Crystalite Bohemia obsahuje okrem fľaše a pohára na whisky, ešte vysoké poháre „long“, džbán a menšiu fľašu s objemom 500ml. Ako fľaše, tak aj poháre je možné zakúpiť jednotlivo nielen vo whisky sete.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie