Fľaša Quadro, bezolovnatý crystalite, objem 850 ml

Kód produktu:
C4C745-1-99A44-850
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Quadro
Farba:
Číry crystalite
Objem:
850 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,1 kg
44,63 €
Fľaša Quadro, bezolovnatý crystalite, objem 850 ml

Fľaša Quadro, bezolovnatý crystalite, objem 850 ml

 

Fľaša Quadro je jednou z najpredávanejších fliaš z číreho bezolovnatého krištáľu tzv. crystalite. Ide o jednoduchú fľašu so štvorcovým pôdorysom o rozmere 10,5x10,5 cm, ktorá sa smerom nahor stáča do ľava, kde vytvára takmer guľatý tvar. Taktiež zátka sa stáča odspodu nahor smerom doľava. Ide o fľašu na ktorú je možné na zákazku vypieskovať napríklad venovanie, či fľašu ďalej inak dekorovať s ohľadom na veľké číre plochy.

Fľaša je vysoká 28 cm vrátane zátky, bez zátky 21,5 cm. Váha fľaše je 2,1 Kg a je dodávaná v modrej kartónovej krabičke s logom výrobcu o rozmere 26x13x13 cm. Vnútri krabičky je kartónová prepážka oddeľujúca fľašu od zátky ako ochrana pred vzájomným poškriabaním, či rozbitím. Ďalej nad rámec balenia od výrobcu balíme každú fľašu do jemného hodvábneho papiera a ďalej do bublinkovej fólie ako 100% ochranu počas transportu.

 

Fľaša Quadro 850 ml môžete rozšíriť o ďalšie výrobky kolekcie Quadro, ako je meníš fľaša s objemom 500 ml, ďalej džbán, poháre na whisky a vysoké long poháre. Kolekcia Quadro patrí k obľúbeným a dlhodobo často predávaným produktom z číreho crystalite.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie