Fľaša Quadro, bezolovnatý crystalite, objem 500 ml

Kód produktu:
C4C745-1-99A44-500
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Quadro
Farba:
Číry crystalite
Objem:
500 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,6 kg
44 €
Fľaša Quadro, bezolovnatý crystalite, objem 500 ml

Fľaša Quadro, crystalite, objem 500 ml

 

Fľaša Quadro je jednou z najpredávanejších fliaš z číreho bezolovnatého krištáľu tzv. crystalite. Jedná sa o jednoduchú fľašu so štvorcovým pôdorysom o rozmere 9x9 cm, ktorá sa smerom nahor stáča do ľava, kde vytvára takmer okrúhly tvar. Taktiež zátka sa stáča odspodu nahor smerom doľava. Ide o fľašu na ktorú je možné na zákazku napieskovať napríklad venovanie, či fľašu ďalej inak dekorovať s ohľadom na veľké číre plochy.

Fľaša je vysoká 26 cm vrátane zátky, bez zátky 19 cm. Váza fľaše je 1,6 Kg a je dodávaná v modrej kartónovej krabičke s logom výrobcu o rozmere 25x11x11 cm. Vnútri krabičky je kartónová priehradka oddeľujúca fľašu od zátky ako ochrana pred vzájomným poškriabaním, či rozbitím. Ďalej nad rámec balenia od výrobcu balíme každú fľašu do jemného hodvábneho papiera a ďalej do bublinkovej fólie ako 100% ochranu počas transportu.

 

Fľaša Quadro 500 ml môžete rozšíriť o ďalšie výrobky kolekcie Quadro, ako je väčšia fľaša s objemom 850 ml, ďalej džbán, poháre na whisky a vysoké long poháre. Kolekcia Quadro patrí k obľúbeným a dlhodobo často predávaným produktom z číreho crystalite.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie