Set Whisky Safari 1+6, crystalite

Kód produktu:
C99999-99R83-981
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Safari
Farba:
Čirý crystalite
Objem:
800ml + 6x 250ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
89 €
Set Whisky Safari 1+6, crystalite

Set Whisky Safari 1+6, crystalite

Whisky set obsahuje jednu fľašu so zátkou s objemom 800 ml a šesť pohárov s objemom 250 ml. Fľaša Safari má decentný tvar s veľmi silným dnom s výškou 3,5 cm. Fľaša je šesťstranná a smerom nahor sa zoštíhľuje. Zátka má tvar obrátenej kvapky a je taktiež šesťhranná. Fľaša má výšku 30 cm (bez zátky 24 cm), priemer dna je 8,5 cm a v najširšom bode má fľašu priemer 10,5 cm. Váha samotnej fľaše je 1,3 Kg. Pohárik má tvar kopírujúci tvar fľašu so šiestimi hranami, vrchná časť pohára je potom kruhový. Výška pohára s objemom 250 ml je 10 cm, priemer dna má 7,5 cm a priemer horná časť pohára je 8,5 cm. Váha jedného pohára je 0,43 Kg.

Sklenený whisky set Safari je vyrobený z crystalite, čo je podobný materiál ako krištáľové sklo, ale olovené zložky sú tu nahradené inými zložkami s prímesou titánu, vďaka ktorému získa výsledný výrobok takmer totožné vlastnosti ako výrobok z krištáľu, predovšetkým z hľadiska optického ako je ligot, odlesk a lom svetla, ako aj technického ako je zvonivosť pohárov, vyššia váha a hustota. Výhodou crystalite potom spočíva vo väčšej tvrdosti, vďaka ktorej sú poháre viac odolné proti poškriabaniu a rozbitiu a tiež je možné výrobky umývať v umývačke riadu.

Whisky set Safari 1+6 dodávame v darčekovom balení so zlatým logom výrobcu. Krabička má rozmer 34x32x14, 5 cm a váha celého balenia je necelé 4 Kg. Vnútri krabičky sú prepážky oddeľujúce jednotlivé komponenty setu od seba pre zaistenie maximálnej ochrany tovaru. Každý pohárik aj fľašu pred odoslaním balíme do hodvábneho papiera a bublinkovej fólie, aby sme vždy zaistili, že Vám bude Whisky set Safari doručený nepoškodený.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie