Fľaša Safari, bezolovnatý crystalite, objem 800 ml

Kód produktu:
C4KA09-0-99R83-080
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Safari
Farba:
Číry crystalite
Objem:
800 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,3 kg
50 €
Fľaša Safari, bezolovnatý crystalite, objem 800 ml

Fľaša Safari, bezolovnatý crystalite, objem 800 ml

 

Malá, decentná fľaša s drobným podstavcom a s proporčne veľmi hrubým dnom s výškou 3,5 cm. Telo fľaše je šesťhranné a smerom nahor sa výrazne zoštíhľuje. Zátka má tvar obrátenej kvapky so šiestimi líniami. Celá fľaša Safari meria na výšku 30 cm, bez zátky potom 24 cm. Priemer dna je 8,5 cm a najširší priemer fľaše je potom 10,5 cm. Váha fľaše je 1,3 Kg.

 

Fľaša Safari je vyrobená z hrubostenného bezolovnatého krištáľu, tzv. crystalite, kde sú zložky olova nahradené titánom. Výroba takého výrobku je výrazne ekologickejšia a lacnejšia pričom finálny výrobok vykazuje takmer úplne rovnaké vlastnosti ako olovený krištáľ, čo sa lomu svetla a hustoty skloviny týka.

 

Fľaša Safari dodávame v originálnej modrej darčekovej krabičke so zlatým logom výrobcu. Krabička má rozmer 29x13x13 cm. Vnútro krabičky je predelené priehradkou oddeľujúcou fľašu od zátky pre zaistenie maximálnej ochrany tovaru pred rozbitím či poškriabaním. Nad rámec balenia od výrobcu každú fľašu balíme do hodvábneho papiera a následne do bublinkovej fólie tak, aby všetko vo vnútri krabičky bolo vždy maximálne fixované, a tým sme zaistili, že Vám tovar vždy dorazí v úplnom poriadku.

 

Fľaša Safari môžete rozšíriť o poháre na víno či poháre na whisky a vodu. Taktiež ponúkame exkluzívnu radu Safari Gold, Safari Rubín, Safari Platinum.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie