Dóza Barley, bezolovnatý crystalite, priemer 200 mm

Kód produktu:
C5K964-99V75-200
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Barley
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0 %
Priemer:
200 mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2 kg
28,76 €
Dóza Barley, bezolovnatý crystalite, priemer 200 mm

Dóza Barley, crystalite, priemer 200 mm

Elegantná a jednoducho riešená dóza Barley má vonkajší najširší priemer 20 cm. Táto dóza má široké spektrum použitia, ako napríklad cukorničku, dózu na úschovu sladkostí, alebo napríklad ako servírovaciu dózu či misu pri stolovaní. Navyše môžeme dózu kombinovať s ďalšími výrobkami z edície Barley. Priemer dna s tvarom pravidelnej šesťlistej kvetinky je 10 cm. Oproti mise Barley má dóza z vnútornej časti drážku, vďaka ktorej viečko dózy krásne priľne k spodnej časti dózy. Viečko má priemer 16 cm, je hladké a na rozdiel od spodnej časti dózy je z podstatne tenšej skloviny, vďaka čomu je praktické užívanie dózy jednoduchšie. Úchytka, alebo stopka na dóze má okrúhly tvar s vertikálnymi líniami napodobňujúci brúsený diamant. Samotné viečko váži 400 gramu a spodná časť dózy - miska váži 1,6 Kg. Celá dóza vrátane viečka má výšku 14 cm, samotná spodná časť dózy 7,5 cm. Táto krištáľová misa Barley je vyrobená z bezolovnatého krištáľu, kde sa pri výrobe nepoužívajú olovené zložky, vďaka čomu je výroba ekologickejšia. Zloženie bezolovnatého krištáľu bolo upravené tak, aby sa vlastnosti finálneho výrobku priblížili čo najviac klasickému krištáľu čo sa vzhľadu aj vlastností týka. Toho bolo dosiahnuté predovšetkým vďaka použitiu titánu.

Krištáľovú dózu Barley s priemerom 200 mm zasielame v originálnom balení od výrobcu s logom výrobcu Bohemia Crystal. Toto balenie má rozmer 21x21x13 cm. Vnútri krabičky je kartónová prepážka oddeľujúca misku od viečka, aby bolo zabránené vzájomnému dotyku a tým sa eliminovali možnosti rozbitia počas prepravy. Každú dózu Barley pred odosielaním kontrolujeme a prebaľujeme hodvábnym papierom a bublinkovou fóliou, aby každá dóza dorazila nepoškodená.

Dózu Barley odporúčame kombinovať s ďalšími krištáľovými výrobkami z kolekcie Barley, napríklad s vázami, misami, fliaš či pohármi. Všetok sortiment nájdete v menu pri zadaní filtra dekoru Barley.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie