Fľaša Barley, crystalite, objem 750 ml

Kód produktu:
C4KA82-1-99V75-075
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Barley
Farba:
Číry crystalite
Objem:
750 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,9 kg
44,63 €
Fľaša Barley, crystalite, objem 750 ml

Fľaša Barley, crystalite, objem 750 ml

 

Krásna a elegantná sklenená fľaša. Fľaša vyniká jemnými vertikálnymi vlnkami, ktoré pri dne vytvárajú tvar pravidelnej šesťlistej kvetinky. Zátka má tvar takmer dokonalej gule s priemerom približne 5,5 cm. Fľaša Barley je so zátkou vysoká 30 cm (bez zátky 24 cm). Priemer dna je 8 cm a v najširšom bode má priemer 11 cm. Váha fľaše je 1,9 Kg. Fľaša Barley je vhodná predovšetkým pre whisky a iné drahé liehoviny a bezpochyby bude elegantným doplnkom každého interiéru.

 

Ide o bezolovnatý výrobok, kde sú olovené zložky nahradené titánom. Táto surovina sa nazýva crystalin alebo crystalite a má veľmi podobné vlastnosti ako 24% olovnatý krištáľ. Výhodou tohto materiálu je jeho pevnosť a odolnosť.

 

Fľaša Barley je dodávaná v modrej, kartónovej krabičke s rozmermi 31x13x13 cm s logom výrobcu. Fľaša je od zátky oddelená kartónovou priehradkou a celú fľašu pred odoslaním balíme do hodvábneho papiera a následne starostlivo celý priestor vypĺňame bublinkovú fóliu, aby sme vždy zaistili, že Vám fľaša Barley príde v perfektnom stave.

 

Fľaša Barley môžete doplniť o poháre na whisky či vysoké long poháre. Ďalej je možné sériou Barley doplniť o vázy, misy a dózy.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie