Fľaša Laguna, bezolovnatý crystalite, objem 950 ml

Kód produktu:
C4C810-99K88-095
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Laguna
Farba:
Číry crystalite
Objem:
950 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,8 kg
45 €
Fľaša Laguna, bezolovnatý crystalite, objem 950 ml

Fľaša Laguna, bezolovnatý crystalite, objem 950 ml

 

Fľaša Laguna je šesťhranná fľaša v pôdoryse s elipsovitým tvarom, pričom dve najdlhšie protiľahlé strany sú výrazne konkávne prehnuté smerom dovnútra. Zátka je taktiež šesťhranná s elipsovitým tvarom a kopíruje tvar fľaše. Aj keď sa jedná o menšiu fľašu je veľmi robustná, len plné dno má výšku takmer 4 cm. Váha celej fľaše Laguna je 1,8 Kg, výška 24 cm a najdlhšia strana v najširšom bode má šírku 14 cm. V kolekcii Laguna sa ešte vyrábajú nízke poháre na Whisky s objemom 260 ml.

 

Fľaša Laguna je balená v papierovej/kartónovej krabičke s logom výrobcu o rozmere 24x14x14 cm. Vnútro krabičky je rozdelené na priestor pre fľašu a samostatne priestor pre zátku, tak aby nedošlo k dotyku týchto dvoch komponentov a zamedzilo sa možnému poškriabaniu či rozbitiu. Nad rámec balenia od výrobcu ručne každú fľašu prebaľujeme hodvábnym papierom a následne bublinkovou fóliou, aby sme maximálne ochránili tovar počas prepravy a mali 100 % istotu, že Vám fľaša dorazí v perfektnom, bezchybnom stave.

 

Ak máte doma alebo v kancelárii malý bar, je veľmi elegantné a pôsobivé, nakombinovať niekoľko rôznych fliaš s jedným jednoduchým univerzálnym druhom whisky pohárov.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie