Set Whisky Casablanca 1+6, bezolovnatý crystalite

Kód produktu:
C99999-9-CASAB-000
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Casablanca
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,5 kg
88,26 €
Set Whisky Casablanca 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Casablanca 1+6, bezolovnatý crystalite

Set Whisky Casablanca 1+6, crystalite

Set Casablanca 1+6 obsahuje jednu fľašu so zátkou a šesť pohárov na whisky. Fľaša Casablanca je naozaj impozantný produkt, pyramídového tvaru so zátkou v tvare obrátenej pyramídy. Fľaša má v pôdoryse tvar štvorca s rozmermi 12x12 cm, ktorý sa smerom nahor zmenšuje na rozmer 7x7 cm. Dookola sa tiahnu šikmé línie, na ktoré potom voľne nadväzujú línie na zátke. Fľaša má na výšku 28 cm a bez zátky 20,5 cm. Samotné dno je hrubé takmer 3 cm. Váha fľaše so zátkou je 2,5 Kg (len zátka váži 0,25 Kg). Ide naozaj o ťažkú fľašu.

Poháre Casablanca sú naozaj prenádherné. Majú štvorcové dno o rozmere 6x6 cm a smerom nahor prechádza pohár do kruhového tvaru s priemerom 9,5 cm. Pohárik na výšku má 9,5 cm. Na rozdiel od fľaše sa pohárik smerom nahor rozširuje, avšak šikmé línie majú s fľašou spoločné. Váha jedného pohára je 380 g.

Celý set je dodávaný v jednej darčekovej kartónovej kazete modrej farby s logom výrobcu. V kazete sú segmenty pre každý pohárik, fľašu aj zátku. Nad rámec balenia výrobcu ručne každý pohár, fľašu i zátku balíme do svetlého hodvábneho papiera a následne do bublinkovej fólie pre maximálnu možnú ochranu počas prepravy tovaru. Ak kupujete Whisky set Casablanca ako darček, je na zvážení, či tento obalový materiál pred darovaním neodstrániť.

Poháre Casablanca rovnako tak aj fľašu je možné kúpiť aj samostatne, nemusia sa vždy kupovať v sete.

© 2022 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie