Set Whisky Laguna 1+6, bezolovnatý crystalite

Kód produktu:
C99999-9-99K88-819
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Farba:
Číry crystalite
Objem:
950 ml + 6x 340 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,8 kg
76,36 €
Set Whisky Laguna 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Laguna 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Laguna 1+6, bezolovnatý crystalite

Set Whisky Laguna 1+6, crystalite

Whisky set Laguna obsahuje jednu fľašu so zátkou a šesť pohárov na whisky. Fľaša Laguna má objem 950 ml, je to šesťhranná fľaša v pôdoryse s elipsovitým tvarom, pričom dve najdlhšie protiľahlé strany sú výrazne konkávne prehnuté smerom dovnútra. Zátka je taktiež šesťhranná s elipsovitým tvarom a kopíruje tvar fľaše. Aj keď sa jedná o menšiu fľašu je veľmi robustná, len plné dno má výšku takmer 4 cm. Váha celej fľaše Laguna je 1,8 K g, výška 24 cm a najdlhšia strana v najširšom bode má šírku 14 cm.

Poháre Laguna majú objem 260 ml. Dno má taktiež elipsovitý tvar o rozmere 7x4 cm a vrchnú hranu pohára tvorí dokonalý kruh s priemerom 9 cm. Na výšku má pohár Laguna 9,5 cm. Váha jedného pohára je 0,35 Kg.

Set Whisky Laguna 1+6 je dodávaný v modrej darčekovej kazete s logom výrobcu. Kazeta má vonkajší rozmer 36x30x11 cm a váhu 3,9 Kg. Vnútro kazety je rozdelené kartónovými prepážkami na niekoľko segmentov pre každý komponent whisky setu. Pre úplnú bezpečnosť počas prepravy balíme ručne každý pohár, fľašu aj zátku do svetlého hodvábneho papiera a následne do bublinkovej fólie tak, aby všetko bolo maximálne fixované. Tým Vám zaisťujeme maximálnu možnú ochranu počas prepravy. Samozrejme pre zasielanie whisky setu sa vkladá táto darčeková kazeta do kartónového obalu z vlnitej lepenky a celý vnútorný priestor medzi prepravným obalom a darčekovou kazetou je vyplnený polystyrénovými flo-packmi, bublinkovou fóliou a podobne, aby zo všetkých strán darčekovej kazety bola niekoľko centimetrová vrstva, tlmiaca prípadné nárazy počas prepravy.

Fľaša alebo poháre Laguna je možné si objednať aj samostatne, nielen v sete.

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie