Fľaša Apollo, bezolovnatý crystalite, objem 550 ml

Kód produktu:
C4C836-1-99P89-090
Dostupnosť:
Skladom 2 ks
Dekor:
Apollo
Farba:
Číry crystalite
Objem:
550 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Hmotnosť:
1,7 kg
46,61 €
Fľaša Apollo, bezolovnatý crystalite, objem 550 ml

Fľaša Apollo, bezolovnatý crystalite, objem 550 ml

 

Robustná a neprehliadnuteľná fľaša Apollo okamžite upúta Vašu pozornosť. Jedná sa o fľašu so šiestimi pravidelne skosenými plochami s mohutným dnom s hrúbkou 3 cm. Vďaka svojmu tvaru sa fľaša veľmi dobre drží v ruke pri nalievaní. Zátka má taktiež skosené plochy rovnakým smerom a dodáva celej fľaši na majestátnosti. Výška fľaše so zátkou je 29 cm, bez zátky 23 cm. Priemer fľaše v najširšom bode je 11 cm a pri dne 10 cm. Váha fľaše je 1,7 Kg.

 

Fľaša Apollo je balená v modrej, darčekovej krabičke z kartónu s logom výrobcu s rozmerom 29x13x13. Vo vnútri krabičky je kartónová priehradka na oddelenie zátky od fľaše ako ochrana pred rozbitím. Nad rámec balenia výrobcu, každú fľašu balíme do hodvábneho papiera a starostlivo potom celú fľašu prebaľujeme bublinkovou fóliou.

 

Fľaša Apollo je vyrobená zo skloviny crystalite, čo je obdoba krištáľového skla, kedy olovené zložky sú nahradené titánom, vďaka čomu výrobok získa takmer totožné vlastnosti ako krištáľové sklo.

 

Fľaša môžete rozšíriť o ďalšie výrobky z kolekcie Apollo: poháre na whisky a vysoké poháre (long), ďalej džbán, misu a vázy.

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie