Misa Diamond, bezolovnatý crystalite, priemer 325 mm

Kód produktu:
C6KE78-0-99T41-325
Dekor:
Diamond
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
4,1 kg
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Misa Diamond, bezolovnatý crystalite, priemer 325 mm

Misa Diamond, crystalite, priemer 325 mm

Dekor misy Diamond ako je zrejmé z názvu, je inšpirovaný brúseným diamantom. Jedná sa o veľmi robustnú a ťažkú misu vážiacu 4,1 Kg s veľkým plochým dnom, ktorý má priemer 25 cm. Smerom nahor sa misa rozširuje a navrchu misy je priemer 32,5 cm. Misa je vysoká iba 9 cm. Dekor diamantov sa opakuje v 3 radoch horizontálne 20 radoch vertikálne. Vzhľadom k placatejšiemu tvaru misy sa výborne hodí napríklad na ovocie, či vianočné dekorácie. Rovnako tak bude skvelým interiérovým doplnkom prázdna misa sama o sebe.

Misa Diamond je vyrobená z bezolovnatého krištáľu, taktiež nazývaného crystalite, kedy olovené zložky obsiahnuté v krištáli sú nahradené inými zložkami, pričom sa dosahujú veľmi podobné vlastnosti ako u oloveného krištáľu. Misu dodávame v originálnej kartónovej krabičke s logom výrobcu o rozmere 34x34x11 cm. Každú misu nad rámec balenia výrobcu prebaľujeme do hodvábneho papiera a následne do bublinkovej fólie, aby bola dosiahnutá maximálna možná ochrana počas prepravy tovaru.

Kolekcia Diamond je pravdepodobne tá najúspešnejšia a najpredávanejšia kolekcia z crystalite a je tiež veľmi obsiahla. Nájdete v nej ďalšiu misu s guľatejším tvarom, ďalej tri rôzne vázy, fľašu, džbán, poháre na vodu, na whisky a tiež na víno. Misu Diamond 325 mm rozhodne odporúčame skombinovať aspoň s jednou vázou alebo pohármi.

Súvisiace produkty

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie