Dóza Wave, bezolovnatý crystalite, priemer 220 mm

Kód produktu:
C5K937-1-99U29-220
Dekor:
Wave
Farba:
Číry crystalite
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Priemer:
220mm
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,5 kg
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Dóza Wave, bezolovnatý crystalite, priemer 220 mm

Dóza Wave, crystalite, priemer 220 mm

Dóza Wave je inšpirovaná morskými vlnami, ktoré sú z vonkajšej strany veľmi výrazné a rozhodne ide o veľmi výrazný dekoračný prvok v interiéri. Jedná sa o nepravidelne tvarovanú dózu elipsovitého tvaru a aj samotné viečko má veľmi atypický tvar. Dóza Wave má pomerne malé dno o veľkosti 8x6,5 cm, naopak v najširšom bode má priemer 22 cm. Výška dózy vrátane viečka je 20 cm bez viečka potom 10 cm. Výška úchytky/stopky na viečku je 5 cm. Váha celej dózy je 2,5 Kg. Vnútorná stena dózy je hladká.

Dóza je vyrobená z bezolovnatého krištáľu, tzv. crystalite, kde sú olovené zložky nahradené titánom, vďaka ktorému dóza Wave 220 mm dosiahne takmer rovnaké vlastnosti ako krištáľové sklo, čo sa lomu svetla a zvonivosti týka. Dózu dodávame v originálnej modrej krabičke s logom výrobcu o veľkosti 23x21x17 cm. Miska a viečko sú od seba oddelené kartónovou prepážkou na zamedzenie vzájomných dotykov, ktoré by mohli spôsobiť poškriabanie či rozbitie. Taktiež celé vnútro krabičky starostlivo prebaľujeme bublinkovou fóliou pre maximálnu ochranu tovaru počas transportu.

Kolekcia Wave je pomerne rozsiahla, zahŕňa misy, dózy, dózy na nohe, tanier, vázu, fľašu, malé poháre aj šálky na čaj. Rozhodne odporúčame dózu Wave 220 mm skombinovať aj s niektorým z vyššie uvedených produktov.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie