Fľaša Wave, bezolovnatý crystalite, objem 750 ml

Kód produktu:
C4C911-1-99U29-075
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Wave
Farba:
Číry crystalite
Objem:
750 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
1,9 kg
43,64 €
Fľaša Wave, bezolovnatý crystalite, objem 750 ml

Fľaša Wave, bezolovnatý crystalite, objem 750 ml

Táto fľaša ako je zrejmé nielen z názvu, ale aj vzhľadu, je inšpirovaná morskými vlnami. Pôsobí veľmi originálnym a nevšedným vzhľadom. Váza Wave má v pôdoryse oválny tvar so zátkou v tvare gule s priemerom 5,5 cm. Výška celej fľaše je 31,5 cm, bez zátky potom 25,5 cm. Váha je 1,95 kg.

 

Fľaše dodávame v darčekovom balení v modrej, kartónovej krabičke so zlatým logom výrobcu. Veľkosť krabičky je 33x13x13 cm. Priestor v krabičke je rozdelený kartónovou priehradkou oddeľujúcou fľašu od zátky, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia počas prepravy. Nad rámec balenia od výrobcu, sami balíme fľaše do hodvábneho papiera a následne celý vnútorný priestor krabičky vypĺňame bublinkovú fóliu, aby bolo všetko perfektne zafixované a aby sme tak zaistili vždy maximálnu ochranu pri preprave tovaru.

 

Fľaša Wave je vyrobená z bezolovnatého crystalite, čo je sklovina veľmi podobná krištáľovému sklu. Jedná sa o hrubostenný, masívny výrobok, ktorý je aj napriek svojmu vzhľadu stabilný.

 

Kolekcia Wave zahŕňa aj poháre v rovnakom dekóre, poprípade môžete fľašu doplniť obyčajnými jednoduchými pohármi na whisky.

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie