Krištáľová váza Hoarfrost, farba číry krištáľ, výška 255 mm

Kód produktu:
Z51653
Dostupnosť:
Skladom 5 ks
Dekor:
Hoarfrost
Farba:
Číry krištáľ
Obsah PbO:
24 %
Výška:
255 mm
Spôsob výroby:
Ručná výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
84 €
Krištáľová váza Hoarfrost, farba číry krištáľ, výška 255 mm
Krištáľová váza Hoarfrost, farba číry krištáľ, výška 255 mm

Hoarfrost v preklade znamená inovatku či námrazu a presne tohto efektu sa snažili sklári docieliť u tejto jedinečnej vázy. V stredovej časti sú hlboké nepravidelné výbrusy, v ktorých sa vďaka krištáľové sklovine nádherne odráža svetlo, hrajúce všetkými farbami. Vrchná časť je ručne vymatovaná a spodná časť zostala číra. Váza pôsobí veľmi odľahčeným a striedmym dojmom s puncom jedinečnosti, hodiaci sa ako do tradičných tak i veľmi moderných interiérov.

Ak svoju vázu umiestnite na miesto, kam na ňu budú padať slnečné lúče alebo bude blízko umelého osvetlenia, odmení Vás nádherným jasom s brilantnými odleskami. Budete mať pocit, akoby bola váza doslova posiata diamantmi. Krištáľová váza Hoarfrost bude skvelým doplnkom Vášho domova, či už s kyticou alebo bez nej.

Jedná sa o 100% ručnú výrobu od vyfúkania, brúsenia až po posledné úpravy. Je vyrobená českými sklármi z kvalitnej krištáľovej skloviny s 24% obsahom olova. Vďaka nepravidelným výbrusom je každá váza skutočným originálom a unikátom a neunikne pozornosti žiadnej návšteve.

Hmotnosť vázy je približne okolo 1,7 Kg a je veľmi stabilná a vhodná aj pre väčšie kvetinové väzby. Priemer dna je 75 mm a priemer vrchného okraja je 85 mm.

© 2021 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie