Krištáľová váza Kometa, farba číry krištáľ, výška 305 mm

Kód produktu:
Z51649
Dostupnosť:
Skladom 2 ks
Dekor:
Kometa
Farba:
Číry krištáľ
Obsah PbO:
24 %
Výška:
305 mm
Spôsob výroby:
Ručná výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
129 €
Krištáľová váza Kometa, farba číry krištáľ, výška 305 mm
Krištáľová váza Kometa, farba číry krištáľ, výška 305 mm
Krištáľová váza Kometa, farba číry krištáľ, výška 305 mm

Krištáľová váza s klasickým českým výbrusom Kométa. Ide o stredne veľkú vázu vajcovitého tvaru s výškou 305 mm. Váza je aj vďaka svojej váhe 3,3 Kg veľmi stabilný a je vhodná aj pre veľké a vysoké kvetinové väzby. Priemer dna je 90 mm, priemer vrchnej časti váhe je 100 mm, hrúbka skloviny je približne 10 mm.

Výbrus kométa vychádza z klasickej bohatého výbrusu 500PK, pôsobí však modernejším a ľahším dojmom. Krása vázy vynikne predovšetkým na svetle, kde vďaka použitej krištáľovej sklovine môžete obdivovať nádhernú hru lomu svetla v každučkom výbruse. Výhoda väčších váz je, že pôsobí dominantným dojmom, či už do nej umiestnite kyticu alebo jej necháte umiestnenou samostatne. V našej ponuke nájdete celý rad produktov s rovnakým výbrusom Kométa a ľahko tak môžete rozširovať svoju zbierku, ktorá potom bude pôsobiť kompaktnejšie. Mimo číru sklovinu sa výbrus používa aj pri farebných variáciách krištáľu klasického bezolovnatého skla.

Váza je ručne fúkaná i brúsená a je dodávaná v darčekovej krabičke. Pred expedíciou je krabička vždy dôkladne vystlané výplňovým materiálom, aby došlo k maximálnej ochrane pri jej transporte.

© 2021 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie