Set Whisky Nemo 1+6, bezolovnatý crystalite

Kód produktu:
C99999-9-NEMO-000
Dostupnosť:
Skladom 1 ks
Dekor:
Nemo
Farba:
Číry crystalite
Objem:
700ml + 6x320 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Spôsob výroby:
Automatizovaná strojová výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Hmotnosť:
2,1 kg
95 €
Set Whisky Nemo 1+6, bezolovnatý crystalite
Set Whisky Nemo 1+6, bezolovnatý crystalite

Set Whisky Nemo 1+6, crystalite

Set Whisky Nemo obsahuje fľašu so zátkou a šesť pohárov na whisky. Fľaša má tvar pologule s veľmi hrubým dnom s hrúbkou takmer 3,5 cm, vďaka ktorému pôsobí fľaša Nemo robustne a taktiež je aj vďaka tomu značne ťažká, má 2,1 Kg. Fľaša má na výšku vrátane zátky 22 cm a bez zátky len 15,5 cm. Fľaša má v pôdoryse obdĺžnikový tvar o rozmere 18x6 cm. Rovnako aj zátka má zhora obdĺžnikový tvar o rozmere 5,5x3,5 cm. Objem fľaše je 700 ml. Celkovo pôsobí fľaša elegantným, nenúteným dojmom.

Poháre Nemo majú pri dne 4,5 cm v priemere a v hornej časti majú 10 cm v priemere s tým, že z dvoch protiľahlých strán sú akoby vtlačené dovnútra, čo robí poháre o niečo zaujímavejšie. Tvar pohárov zhora je viditeľný z fotografie celého darčekového balenia. Pohárik na výšku má 9,5 cm a každá váži 370 g. Objem každého pohára je 320 ml.

Celý whisky set Nemo je dodávaný v darčekovej, kartónovej kazete s logom výrobcu. Kazeta má rozmer 36x31x19 cm a váhu 4,3 Kg. Každý pohár, fľaša aj zátka majú svoje miesto vytvorené z kartónových prepážok, vďaka čomu je zaistené, že sa jednotlivé sklenené komponenty nemôžu dotýkať a rozbiť sa o seba navzájom. Nad rámec balenia výrobcu, ručne balíme fľašu, zátku aj každý jednotlivý pohár do jemného hodvábneho papiera a následne do bublinkovej fólie, aby sme v maximálnej možnej miere zaistili fixáciu a tým aj bezpečnosť skleneného tovaru počas prepravy.

Fľašu Nemo môžete zakúpiť aj samostatne, nie je nutné si vždy kupovať celý set, pokiaľ Vám to nevyhovuje, samozrejme to isté platí aj o pohároch.

Súvisiace produkty

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie