Krištáľová váza Dune, farba azúrová, výška 180 mm

Kód produktu:
161841
SKP kód:
7488450078D27180109A
Dekor:
Dune
Farba:
Azúrová
Obsah PbO:
24 %
Výška:
180 mm
Spôsob výroby:
Ručná výroba
Krajina pôvodu:
Česká republika
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Krištáľová váza Dune, farba azúrová, výška 180 mm

Dekór použitý na krištáľovej váze je inšpirovaný piesočnými dunami. Jedná sa o veľmi dekoratívnú vázu z farebného krištáľu azúrovej farby, kde sú v spodnej a centrálnej časti pravidelné a hlboké vertikálne výbrusy, ktoré vázu opticky predlžujú. Vo vrchnej časti je potom tvorená horizontálnymi výbrusmi v elegantných vlnách - dunách. Farebná sklovina je v tejto časti ručne vybrúsená a vymatovaná. Vďaka hlbokým a vylešteným výbrusom s nádhernými odleskami pôsobí krištáľová váza ako skutočný klenot. Matované vlny potom dodávajú na zaujímavosti a elegancii.

Váza má tvar písmena Y, je vysoká 180 mm, priemer dna je 60 mm a vrchnej časti 80 mm. S ohľadom na svoju výšku a tvar je vhodná pre menšie kytice a to ako horizontálneho tak i okrúhleho tvaru. Váha vázy je približne 600 g.

Jedná sa o úplnú ručnú výrobu od vyfúkania, brúsenie, leštenia až po matovanie. Na výrobu farebného krištáľu bola použitá najkvalitnejšia krištáľová sklovina s obsahom 24% oxidu olovnatého, čím získava krištáľ vyšší jas, trblietanie a nádherný lom svetla vo výbrusu, ale získava aj na húževnatosti a odolnosti.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie